هیدروفیشال-پاکسازی و جوانسازی پوست

Hyrafacial- هیدروفیشال

Hyrafacial- هیدروفیشال

HydraFacial  یک درمان اساسی پوستی است که منافذ پوست را پاکسازی می کند، سلول های مرده پوست را لایه برداری می کند و مشکلات رایج پوست را درمان می کند. این فرآیند چند مرحله‌ای برای جوان‌سازی و تغذیه پوست انجام می‌شود که باعث می‌شود پوست سالم‌تر و جوان‌تر به نظر برسد. همچنین یک درمان محبوب برای کاهش استرس و داشتن آرامش با ماساژ پوست است.

در درمانگاه پوست و مو باران شما قبل از انجام دادن هیدروفیشال یک فرم که از قبل آماده شده است را پر میکنید که در این فرم مشکلات خاص از جمله حساسیت های پوستی،  حساسیت به مواد ، نوع پوست و ... مشخص میشود.

متخصص مربوطه با بررسی فرم و معاینه مجدد پوست و آنالیز آن طرح درمان مناسب پوست شما را مشخص میکند.

هیدروفیشال جهت درمان لکه های پوستی،خشکی پوست، افتادگی پوست، چروک های سطحی و ... انجام میشود.

در مرحله اول پوست شما پاکسازی و آماده سازی میشود، سپس با توجه به طرح درمان پوست شما فرایند فیشال ادامه می یابد.

در مرحله دوم با توجه به طرح درمان شما از کیت های اختصاصی دستگاه ، کرم های مخصوص،ویتامین تراپی، لیفتینگ، آبرسانی، اکسیژن تراپی، سرم درمانی، ماساژ و... استفاده میشود.

و در نهایت ماسک نهایی فیشال روی پوست شما قرار داده میشود.

فرایند فیشال چند مرحله ای معمولا بین  تا 50 تا 90 دقیقه به طول می انجامد.

بخاطر داشته باشید که چون این فرایند غیرتهاجمی است میتوان از آن قبل از هر عمل تهاجمی مثل تزریق ژل و بوتاکس،مزوتراپی،PRP، هایفو و ... استفاده کرد. اما پس از انجام دادن هریک از این عمل های تهاجمی به مدت یک هفته نمیتوانید از فیشال استفاده کنید.

انجام دادن فیشال محدودیت سنی خاصی ندارد و همینطور عوارض جانبی آن کمتر از یک درصد است. با این حال افراد دارای حساسیت های پوستی، مشکلات خاص از قبیل روزاسه، رزاشیا ...و افرادی که در معرض مواد شیمیایی قرار دارند باید قبل از انجام فیشال توسط پزشک متخصص معاینه شوند.

پوست کمتر از یک درصد از افراد پس از انجام فیشال دچار التهاب و جوش میشوند که این امر میتواند ناشی از انجام ندادن مراقبت های بعد از آن باشد.

جهت گرفتن نتیجه مطلوب بهتر است 24 ساعت بعد از انجام فیشال از انجام دادن موارد زیر خودداری کنید:

انجام دادن ورزش های سنگینی که باعث عرق کردن پوست میشود.

استفاده از نوشیدنی های کافئین دار و محرک مثل قهوه.

استفاده از غذاهای چرب و تند.

استفاده از شوینده های قوی به خصوص صابون.

استفاده از کرم و مواد آرایشی.

اگر پوست چرب و مستعد جوش دارید به خاطر داشته باشید که در طول فیشال بسیاری از این جوش ها تخلیه شده و منافذ پوستی شما کاملا باز میشوند. رعایت نکردن مراقبت های بعد از فیشال باعث تحریک پوست و بیرون آمدن جوش های زیرپوستی شما میشود.

بهتر است 4 ساعت بعد از انجام فیشال پوست خود را با آب بشویید.از غذاهای سالم و کم چرب استفاده کنید، آب فراوان بنوشید و از قرار گرفتن در معرض آفتاب بپرهیزید.