کاشت و تقویت مو ابرو ریش

کاشت مو

ریزش مو از جمله مواردی است که آقایان و حتی خانم ها میتوانند در سنین مختلف درگیر آن باشند.البته ریزش هفتاد الی صدتار مو در روز کاملا طبیعی است.علل ریزش می میتوانند بسته به ژنتیک، رژیم غذایی، استرس، بیماری و یا مشکلات هورمونی باشند.

کاشت مو یکی از ساده ترین روش ها برای کسانی است که ریزش موی شدید را تجربه کرده اند. این افراد پس از معاینه و انجام آزمایشات لازم میتوانند با استفاده از عمل کاشت موی طبیعی، جوانی را به چهره خود بازگردانند.

کاشت ابرو

کاشت ابرو بعنوان یکی از مهم ترین روش های زیباسازی صورت طرفداران زیادی پیدا کرده است.ای روش در سال های اخیر جایگزین خوبی برای تاتو و هاشور بوده است. کاشت ابرو به افرادی که در اثر بیماری، استرس، ژنتیک یا هر دلیل دیگری دچار ریزش ابرو شده اند کمک میکند تا ابرو های خوش فرم و زیبا داشته باشند.

کاشت ریش

در بین آقایان یکی از برجسته ترین روش های زیبا به نظر رسیدن تغییر دادن مدل ریش و سبیل می باشد.بعضی از آقایان به داشتن ریش های بلند و متراکم علاقه زیادی دارند.

ریزش ریش های صورت هم میتواند مانند ریزش مو به دلیل استرس یا بیماری های هورمونی باشد. با کاشت ریش مشکل این افراد کاملا حل میشود.