مشاوره لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن می تواند یک درمان مفید برای کسانی باشد که میخواهند گردنی باریک ترداشته باشند. با لیپوساکشن ، چربی اضافی از ناحیه گردن ساکشن می شود تا فرد لاغرتر بنظر برسد.لیپوساکشن گردن به تنهایی برای کسانی که پوست بسیار شل و افتاده ای دارند کافی نیست و امکان دارد در کنار جراحی لیفت گردن از آن استفاده شود.

تعریف

به عنوان یک روش تکمیلی با لیپوساکشن گردن، لیفت گردن با برداشتن چروک های اضافی و سفت کردن بافت های زیرین پوست و بخیه زدن باقی مانده پوست، هرگونه افتادگی پوست را اصلاح می کند. برش هایی در قسمت زیرین چانه یا در امتداد چروک های طبیعی گردن زده می شود، تا در هنگام بهبود زخم ها جای زخم مشهود نباشد. لیفت گردن تکمیل کننده روش لیپوساکشن گردن است.

تکنیک جراحی

در طی عمل لیپوساکشن گردن، یک برش کوچک در زیر چانه ایجاد می‌شود و یک کانول کوچک وارد پوست می‌شود تا رسوبات چربی اضافی ساکشن شوند. پس از برداشتن مقدار مورد نظر چربی، این برش های کوچک با بخیه بسته میشوند. این روش کمترین جای زخم را بر جای می گذارد.

حین/بعد از جراحی

لیپوساکشن گردن باید در یک کلینیک معتبر انجام  شود. این روش معمولا سرپایی است.مهم است که از وارد کردن هرگونه فشار به گردن خودداری کنید. یک رژیم غذایی محدود نیز برای کمک به بهبودی لازم است. نتایج اغلب بلافاصله پس از جراحی آشکار می شود و پس از چند ماه بهبودی کاملا مشاهده می شود.

جای زخم

یکی از مزایای لیپوساکشن گردن کم تهاجمی بودن آن است و برش های ایجاد شده برای وارد کردن یک کانول بسیار کوچک است. علاوه بر این، آنها در مناطقی از گردن  قرار می گیرند که به راحتی پنهان می شوند.

آیا نتایج بلند مدت هستند؟

بافت های چربی برداشته شده توسط لیپوساکشن برای همیشه از بین می روند. این بدان معنا نیست که بافت های چربی جدید نمی توانند رشد کنند. هنگامی که رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم نادیده گرفته شود، افزایش وزن به احتمال زیاد نتایج لیپوساکشن را به خطر می اندازد. نتایج ممکن است بسته به حفظ وزن بیمار طولانی مدت باشد.