کویتیشن RF

RF Cavitation

RF Cavitation -آر اف کویتیشن

 RF Cavitation برای از بین بردن رسوبات چربی زیر پوست شما استفاده می شود. این روش جایگزین ایمن تری برای جراحی هایی مانند لیپوساکشن است. این درمان از امواج رادیویی اولتراسونیک برای شکستن سلول‌های چربی استفاده می‌کند که سپس توسط سیستم لنفاوی شما جذب بدن می‌شود.

این روش با سایر روش های درمانی متفاوت است، زیرا نیازی به برش ندارد. این بدان معنی است که بهبودی آن آسان تر است. همچنین به این معنی است که نتایج ممکن است کمتر قابل توجه باشد.

کاندیدای ایده آل برای RF Cavitation

سلامت کلی خوبی دارد

سیگار نمی کشد

انتظارات واقع بینانه دارد

این روش برای افرادی که سعی در کاهش وزن زیاد دارند مناسب نیست.

کاویتاسیون اولتراسونیک به فناوری اولتراسوند برای تجزیه سلول های چربی متکی است.

RF Cavitation چگونه عمل میکند؟

 امواج اولتراسوند به اعماق لایه های پوست شما فرستاده می شود و باعث ایجاد لرزش می شود. سلول های چربی از یکدیگر و از لایه های پوستی جدا می شوند.

پس از چند روز، سلول های چربی توسط سیستم لنفاوی شما جذب شده و به عنوان مواد زائد از بدن شما تخلیه می شود.

مناطق هدف برای کاویتاسیون اولتراسونیک

برخی از منابع معتبر نشان می دهد که این درمان در کاهش چربی در نقاط "فیبروتیک" بدن شما، که شامل ناحیه پشت و سینه می شود، موثرتر است.

آر اف کویتیسن برای چه مناطقی از بدن استفاده میشود؟

شکم

باسن

صورت

گردن

بازوها

نواحی ران

عوارض جانبی 

کاویتاسیون اولتراسونیک یک درمان کم خطر برای اکثر افراد در نظر گرفته می شود. عوارض جانبی رایج عبارتند از:

سرخی

کبودی

سردرد

درد و کبودی معمولاً کم است. به شما آموزش داده می شود که پس از انجام این عمل تا حد امکان بدنتان  را هیدراته کنید تا بتوانید سلول های چربی را از طریق سیستم لنفاوی خود شستشو دهید.

اکثر کاندیدهای این درمان نتیجه نهایی خود را در عرض 6 تا 12 هفته می بینند. نتایج این درمان تا زمانی که رژیم غذایی سالم داشته باشید و ورزش کنید دائمی است. اگر سبک زندگی کم تحرکی دارید، رسوبات چربی ممکن است به مناطقی که درمان شده اند بازگردند.