خدمات زیبایی

خدمات زیبایی

خدمات یک کلینیک زیبایی بسیار متنوع و گوناگون است.شما میتوانید بیش از صدها نوع خدمات زیبایی را در کلینیک های زیبایی دریافت کنید.این خدمات زیبایی شامل عمل های جراحی و غیر جراحی است.کلینیک های زیبایی در حوزه های متفاوتی مانند : زیبایی صورت، زیبایی اندام ، زیبایی پوست و مو و موارد دیگر فعالیت می کنند.

تمایل به دریافت خدمات زیبایی، هم در بانوان و هم در آقایان مشاهده می شود.از جمله خدمات زیبایی که مورد استقبال آقایان قرار گرفته  میتوان به کاشت مو، بوتاکس، لیزر موهای زائد بدن و فیلر اشاره کرد. 

انواع خدمات زیبایی 

کلینیک های  زیبایی، خدمات زیبایی متفاوتی را ارائه می دهند. این خدمات با گذشت زمان و پیشرفت علم گسترده تر می شوند.برخی از خدمات زیبایی  که بسیار مورد توجه  مراجعه کنندگان به کلینیک های زیبایی قرار گرفته اند عبارتند از:

تزریق بوتاکس صورت، درمان تعریق با بوتاکس، تزریق ژل یا فیلر، میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ، پی آر پی PRP یا پلاسمای تغلیظ شده، مزوتراپی، لایه برداری شیمیایی، خدمات کاشت و ترمیم مو، لیزر موهای زائد، پاکسازی و آبرسانی پوست، اصلاح فرم بینی،  لاغری موضعی، درمان ضایعات عروقی و بسیاری خدمات دیگر.

نحوه انجام خدمات زیبایی

خدمات زیبایی در مراکز جراحی و کلینیک های زیبایی به صورت جراحی یا عمل سرپایی همراه با بی حسی موضعی انجام خواهد شد.

بعنوان مثال تزریق بوتاکس و فیلر ها بصورت سرپایی و همراه با بی حسی موضعی امکان پذیر است.در صورتی که عمل زیبایی بینی یا جراحی شکم و پهلو در مراکز جراحی و بیمارستان ها با استفاده از داروی بیهوشی انجام می شود.