مشاوره لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک از جمله عمل های زیبایی اندام است. در این روش چربی‌های اندام هایی مانند شکم، باسن، ران پا و پهلوها استخراج می‌شوند. در روش لیپوماتیک درد و عوارض عمل نسبت به لیپوساکشن کمتر است.در لیپوماتیک، پیش از ورود کانول به محل تجمع چربی، مایعی به چربی تزریق می‌شود. این مایع محلول نمکی و داروی بی‌حسی و آدرنالین است. با این ترکیب، چربی رقیق‌تر می‌شود و به‌راحتی از بدن خارج می‌گردد. درد کم‌تر، آسیب به بافت کم‌تر و نتیجه بهتر، از ویژگی‌های لیپوماتیک است.

چربی استخراج شده در عمل لیپوماتیک  بعد از تصفیه قابلیت تزریق به دیگر قسمت‌های صورت و بدن را دارد. در روش لیپوماتیک جراحی انجام نمی‌شود و تنها با چند سانت برش در پوست کانولاها (لوله‌های مربوط به خارج کردن چربی) وارد لایه‌های پوست می‌شود. از این رو شما با عوارض ناشی از عمل جراحی مواجه نیستید و با گذراندن دوران نقاهت بسیار کوتاه مدت قادر به انجام فعالیت‌های روزانه خود خواهید بود.

لیپوماتیک پهلو 

امروزه با پیشرفت تکنولوژِی و علم پزشکی، نیازی به ورزش های سنگین و طولانی مدت برای رسیدن به اندام دلخواهتان ندارید. با لیپوماتیک به راحتی میتوانید فرم زیبایی به بدنتان بدهید.

 

از مزیت های لیپوماتیک میتوان عدم وجود ناهمواری‌های فاحش در چربی، عدم  آسیب شدید به بافت و همچنین،عدم وجود  مشکلاتی مثل ریسک بالای آمبولی را نام برد. 

با استفاده از لیپوماتیک که بهترین روش پیکرتراشی است میتوان یک اندام زیبا و رویایی ساخت.نام دیگر لیپوماتیک بادی کانتورینگ یا پیکر تراشی است.